Kalite ve İseç

PLAKA üstün yetkinlikleri ve engin deneyimi ile, en kompleks projelerin dahi tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilirken, süreçteki tüm fazları analiz, yönetim ve çözüm becerileri ile mükemmel yönetiyor.

Proje İhtiyaçlarının Belirlenmesi

Projelerin, organizasyon tarafından belirlenen strateji ve hedeflerinin gerçeğe dönüştürülmesinde ya da hedef kitlenin taleplerini ne ölçüde karşıladığının Plaka Mobilya uzmanlarınca değerlendirildiği ilk adımdır.

Tasarım Önerileri

Uzun yılların verdiği uygulama deneyimi ve farklı malzemeleri bir arada kullanma yetisi ile Plaka Mobilya; gelen tasarımların zenginleştirilmesi ve/veya pratikteki sonuçları ile ilgili öneriler ve çözümler sunmaktadır.

Mühendislik

Projelerin üretim süreci ile gerçekleşebilme şansını malzeme bilgisi ve know how’unu kullanarak değerlendiren Plaka Mobilya; sahadaki engin deneyimi en çok kullandığı bu alanda pek çok proje için can simidi olmaktadır.

Proje Planlama

Plaka Mobilya; projenin geldiği andan başlayarak son çivinin çakılacağı montaj anına kadar olan tüm süreci planlamaktadır..

Kalite Planı

Satın almadan montaja kadar olan tüm sürecin en baştan planlanarak Plaka Mobilya kalite standardına uygun olarak gerçekleşmesi sağlanır.

Üretim

Tasarım kesinleşmiş, mühendisliği tamamlanmış proje elemanlarının Plaka Mobilya kalite standardında üretimi aşamasıdır.

Kalite Kontrol

Tasarlanmış, planlanmış ve üretime gerçekleşmiş Plaka Mobilya ürünlerinin son kontrolleri yapılır ve sonrasında tesislerinden çıkışına izin verilir.

Lojistik

Projeye uygun kaliteli ürünlerin zamanında ve en doğru şekilde yerine ulaştırılması aşaması planlanır ve uygulanır.

Montaj

Projenin kabulü itibariyle planlanmış montaj aşamasının, Plaka Mobilya kalite standardında gerçekleştiği aşamadır.

Satış Sonrası Destek

Tamamlanmış her projede üretimin arkasında duran Plaka Mobilya; olası her sorunda müşteri ve tüketicinin koşulsuz memnuniyeti için gereğini tereddütsüz yapmaktadır.